İSTANBUL
Bugün
/
ANKARA
Bugün
/
İZMİR
Bugün
/

  • AK PARTİ Çanakkale Belediye Meclis Üye Listesi
    AK PARTİ Çanakkale Belediye Meclis Üye Listesi
  • Çanakkale Köyleri Parke Taşı İle Döşeniyor
    Çanakkale Köyleri Parke Taşı İle Döşeniyor
  • Eceabat Tanıtım Videosu
    Eceabat Tanıtım Videosu
  • 2,5 Yıllık Kepez ADSM’nin Önce Çatısı Aktı Şimdi de Kaloriferi Arızalandı
    2,5 Yıllık Kepez ADSM’nin Önce Çatısı Aktı Şimdi d
  • Beklenenden Fazla Yardım Gelince “Göndermeyin” Dedi
    Beklenenden Fazla Yardım Gelince “Göndermeyin” Ded
  • Çınar, Köylülerle Görüştü
    Çınar, Köylülerle Görüştü
  • Boğazdan 36 Bin Gemi Geçti
    Boğazdan 36 Bin Gemi Geçti
  • Yaşlı Adam Evde Ölü Bulundu
    Yaşlı Adam Evde Ölü Bulundu
  • Çanakkale’de Maket Gemi Sergisi Açıldı
    Çanakkale’de Maket Gemi Sergisi Açıldı
  • Kestanbol Termal Kaplıcaları
    Kestanbol Termal Kaplıcaları
AK PARTİ Çanakkale Belediye Meclis Üye Listesi
AK PARTİ Çanakkale Belediye Meclis Üye Listesi
30 Mart yerel seçimlerine kısa bir süre kala, Çanakkale’deki siyasi partiler Belediye ve İl Genel Meclis üyelerini belirmeye başladı. Bu kapsamda Çanakkale Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) İl Teşkilatı,...
18 Şubat 2014 10:30
Font1 Font2 Font3 Font4
ss

30 Mart yerel seçimlerine kısa bir süre kala, Çanakkale’deki siyasi partiler Belediye ve İl Genel Meclis üyelerini belirmeye başladı. Bu kapsamda Çanakkale Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) İl Teşkilatı, il merkezi ile Ayvacık, Bayramiç, Biga, Bozcaada, Çan, Eceabat, Ezine, Gelibolu, Gökçeada, Lapseki ve Yenice ilçelerinin tam aday listelerini açıklayan ilk parti oldu beylikdüzü bilgisayar servisi. İşte Ak Parti’nin kesinleşen İl ve İlçe meclis üyesi adayları listesi:

Merkez- Belediye Meclis Üyeliği Adayları:
FİKRET ESEN
TÜLAY KARACA ÖMERCİOĞLU
HURİYE DOĞANCI
KADİR EREN KEMERLİ
ERSİN AYCİBİN
ETHEM HIRÇIN
İSMET YILMAZ
FİKRİ BAŞER
İSMET ÖZEN
EMRAH DİREK
İSMAİL SESSİZ
MEHMET UZUNKENDİR
CAFER MERCAN
ERDAL SAVAŞ
MUSTAFA GÜR
MEHMET KIYI
İSMAİL ÖZTÜRK
AHMET VURAL ÖZTECİK
AYDIN ÇETİN
SONAT MEHMET HOROZ
HÜSNÜ ÇETİN DURGUT
İSMAİL KOVAR
MEHMET GAGA
İSMAİL EPÇİN
SERVET GÜRER
BELMA GÜVEN
LEVENT TURAN
RIDVAN ÜSTÜN

Yedek Üyeler
CEMALİ BARIŞ
SUAT ECE
RAHMİ SARIBAŞ
HÜSEYİN UÇAR
HÜSEYİN DAL
MUHİDDİN ÇİL
SEZAİ AYDEMİR
SAİT AVCI
MEHMET NAZİF GÜRGEN
TÜLAY UĞUR
MUHİTTİN ŞİNİK
OKTAY AKTÜRK
HALİM ERGİN
ŞAKİR BÜLBÜL
MEHMET SERT
NAZIM DOKCAN
HANİFE GEDİK
ALİ ŞAHİN
FATİH DEMİR
RAMAZAN AYDOĞAN
SELAHATTİN KOCABIYIK
NECMETTİN ÇETİN
YILMAZ SAĞLAM
FARUK ŞENTÜRK
MERAL BAKIR
ZÜMER KARADUMAN
NECDET KUTLU
GÜLDEN ŞAM
FUAT GÜRLER
İRFAN ATICI
AYDIN DEMİR

Kontenjan
JÜLİDE İSKENDEROĞLU
HAKAN ÇETİN
ZAFER TUNA TAŞ

Merkez- İl Genel Meclis Üyeliği Adayları
AHMET ÇİÇEK
UFUK ÜNVER
BERNA ÖZ
RECEP GÖKHAN BİÇER
AYŞE TAYFUN

Yedek Üyeler
İBRAHİM YEŞİLTEPE
MEHMET ZIMBAOĞLU
YALÇIN KURU
FERDİ TAYFUR
FİLİZ KOZDERE

Kepez- Belediye Meclis Üyeliği Adayları
MEHMET NAİR
NERMİN ERDOĞAN
EMİN BACAK
OZAN TOPSOY
ALİ ÇAĞLAN
MUSTAFA ZOR
CAHİT ÖZKAN
SEVİLAY AYENGİN
HİDAYET AKGÜN
EROL BALIK

Yedek Üyeler
TAHSİN KONU
AYNUR MADEN
İSMAİL UYSAL
OSMAN BAYDOĞAN
SERPİL DÜZGÜN

Kontenjan
LEVENT ÇETİN

Ayvacık- Belediye Meclis Üyeliği Adayları
NAZMİ TOK
MÜNEVVER ERDEM YAŞAR
İBRAHİM SEZGİN
ALİ EREN
ALİ YILMAZ
CİHAT IŞIK
MUHTEREM KARABULUT
ALİ KANBUR

Yedek Üyeler
TURAN GÜNEŞ
MEHMET SEZEN
SEYFETTİN KURT
ALİ ÖREN
NEDRET SONAL
ENGİN ERDEM
NEVZAT GÜLER
HÜSEYİN KIR
MUSTAFA ADALI

Kontenjan
RECEP ŞAHİN

Ayvacık- İl Genel Meclis Üyeliği Adayları 
TURAN TUMAY
SALİH KOCAPINAR
KERİM BEY ATİK

Yedek Üyeler
ÖMER ÇALIŞKAN
MUSTAFA GÜVENÇ

Ayvacık- Küçükkuyu Beldesi Belediye Meclis Üyeliği Adayları 
İSMAİL GÜNDÜZ
ÖNDER DOĞAN
HALİL ANGIN
MEHMET BİLGİÇ
HÜSEYİN ÇALIŞKAN
ALİ KESKİN
HÜSEYİN CENK
ADEM TUNA

Yedek Üyeler
SEYFETTİN BERBER
HASAN ARSLAN
İSMET KOCATEPE
EYÜP OKTAY
MURAT DEDELEROĞLU
ABDURRAHMAN TAŞDEMİR
ALİ OSMAN GEDİK
HÜSEYİN
HÜSNÜ DİNÇER

Kontenjan
ERDAL ÖZTAŞ

Bayramiç- Belediye Meclis Üyeliği Adayları
AHMET MUTLU
CEMİL YAVUZ ŞİMŞEK
ŞERİF AHMET KURT
GÜNAY GÜNER
SERPİL ÖZLÜK
MUSTAFA TANIK
EYÜP ÖZCAN
TEVFİK DARICI
ABDULLAH ÖZÇELİK
ERGİN BAŞARAN
Yedek Liste
BAHTİYAR GÖK
ŞAHİN PEHLİVAN
ŞERAFETTİN KIZIK
NACİ BECEREN
HALİL ŞAHİN
UĞUR ÖZCAN
SADİ ÖZER
YAHYA DARICI
ALİ ŞAHİN
İMRAN TEMEL
CELAL ÇELİK
Kontenjan
RAFET KARACA

Bayramiç-İl Genel Meclis Üyeliği Adayları
MEHMET EMİN SARAN
BAHATTİN SEZER
HALİL İBRAHİM AKAY

Yedek Üyeler
ŞENOL GÜVEN
YALÇIN ŞAHİN

Biga-Belediye Meclis Üyeliği Adayları
BÜLENT ERDOĞAN
NAZIM HİKMET KESKİNER
CAHİT BAKAN
FATİH ALKAN
MÜZEYYEN IŞIK
HÜLYA TUNÇEL
VELİ GÜNDÜZ
RIDVAN AYDIN
SAFFET ÇETİN
SEYFETTİN KARAMEŞE
NAİL AVCI
MEHMET CAN
ÖMER KAYA

Yedek Üyeler
İSMAİL SAAT
MUHARREM SAYGILI
ADNAN ARSLAN
OSMAN GEZER
ŞÜKRÜ PULLUK
AHMET ESEN
NİHAT KESKİN
BEYTULLAH BAŞARAN
REMZİ DURMUŞ
MUAMMER AKMAN
MEHMET YILMAZTÜRK
MUSTAFA KURT
SEBAHATTİN KARA
ERCAN YÜKSEL
HİLMİ ÖZKAN

Kontenjan
İSMAİL GEZER
ERGİN SEZEN

Biga- İl Genel Meclis Üyeliği Adayları
BÜLENT KORKMAZ
NİHAT BORAZAN
İBRAHİM EREN
ALİ RIZA TEKİN
AHMET TOZAN

Yedek Üyeler
ADNAN MUMCU
RECEP YILMAZ
ALİ FAHRİ EREN
HÜSNÜ KINASAKAL

Karabiga Beldesi- Belediye Meclis Üyeliği Adayları
NİHAT IŞIK
OSMAN ŞAHİN
FATİH AKYEL
ŞABAN UĞUR
MESHUT BEKÇİ
HAKAN BALKAN
HALİL GARİPCAN
CENGİZ MİRZA

Yedek Üyeler
RECEP KÜÇÜK
İSMAİL SERBEST
AYHAN ELDEK
YAHYA SAĞLIK
MEHMET EKİM
REYHAN CEYLAN
ÖZKAN AKKURT
YASEMİN AKBULUT
METİN AYGÜN

Kontenjan
EMİNE ŞAMLI

Gümüşçay Beldesi- Belediye Meclis Üyeliği Adayları
İBRAHİM AKTAY
SEMRA IŞIK
MEHMET BAŞAK
HASAN GÜLEÇ
ÖZKAN FİLİZ
SEMİH AKGÜN
MESUT DENİZ
MEHMET DURAK

Yedek Üyeler
ERDOĞAN AKÇE
OSMAN FATİH BİLGİN
İBRAHİM DAĞLI
AHMET KARADUMAN
NAİM ŞEN
ÖMER ZENGİN
HASAN TAŞKIRAN

Kontenjan
APTULLAH TEKELİ

Bozcaada- Belediye Meclis Üyeliği Adayları
SABRİ GÜLER
NECLA ERSÖZ
SALİH GÜNER
MUSTAFA VASIF ŞAPLI
MEHMET UYGUN
YASEMİN SELVİHAN
MATTHAEİ
KAMİL AKTAN
ALİ TASLAK

Yedek Üyeler
MEHMET ÇAĞLAR AKARSU
GÜRKAN GİRGİN
FAHRİ GÜNEŞ
SÜREYYA NANTU
ÜNSAL YAYIM
Kontenjan
MEHMET ATAOL

Çan-Belediye Meclis Üyeliği Adayları
SADİ YAĞLI
MEHMET SEDEF
RAMAZAN BAL
HABİL DÖNMEZ
KEMAL ERAT
YEŞİM BAYRAM
ŞEVKİ DEMİR
HASAN ATEŞ
ADEM YONAR
ERDİNÇ KOÇ
ERTAN SEVGİLİ
CAHİT KESKİN
GÖKHAN MERCAN

Yedek Liste
ALİ OSMAN DOĞANCI
NİYAZİ ÇETİN
İSMAİL ÖZCAN
ŞERAFETTİN ARSLAN
SERDAR FİLİZ
HASAN KORKUT
MELEK ENGİN
VEYSEL GÜÇLÜ
ERKAN PARMAK
MUHARREM KAHVECİ
MUSTAFA İLHAN
İLHAN GENİŞ
H.SAMET PEKER
HASAN DURMAZ
ZAFER SEÇİLİR

Kontenjan
DAVUT TEKNE
HÜSEYİN YILDIRIM

Çan-İl Genel Meclis Üyeliği Adayları
ÖMER ŞAHİN
ÜNSAL DİRLİK
H.İBRAHİM DEMİR
MEHMET KURT

Yedek Liste
EROL DURGUT
HASAN İLHAN
BEKİR ÇAKIR
HALİL MAZA

Terzialan Beldesi- Belediye Meclis Üyeliği Adayları
HÜSEYİN BAL
BURHAN ALKAN
NİHAT ŞEN
ARİF YUMUŞAK
NAZMİ SARISAKAL
AHMET TÜMER
SAMİ ÖZKAN
MEHMET KARABACAK

Yedek Liste
TAMER ERKUL
NİYAZİ KOŞAR
SACİT ORTA
MEHMET KAMALI
YAKUP ÖZCAN
HALİL YAVAŞ
İLYAS ERTEN
FATİH BİLGİN
RECAİ TAŞ

Kontenjan
MURAT MANDACI

Eceabat- Belediye Meclis Üyeliği Adayları
RECEP TUTUCU
AYLA VARLIK
MUAMMER COŞĞUN
GÜNAY KUNT
GÜLAY ALTIN
TAHİR AKGÜN
MİTHAT PAZARBAŞI
ADİL KARAMANLI

Yedek Liste
CAHİT KÜTÜKCÜLER
GÖKMEN AYET UÇAR
SERHAN YILDIZ
ZEYNEP TURSUN
MERVE KULABAŞ
HÜSEYİN EMEK
CAHİT BAYRAKTAR
OLCAY UTKU

Kontenjan
OSMAN PÖGE

Eceabat-İl Genel Meclis Üyeliği Adayları
HÜSNÜ ÖCAL GEZEN
YILMAZ PALA

Yedek Liste
ERDAL HAMARAT
AHMET SERT

Ezine-Belediye Meclis Üyeliği Adayları
SALİH ÖZTEN
ALİ ALTAN
MUSTAFA PLAN
MUSTAFA ÇETİN
HAKAN ÜNER
ALİ ÜNLÜER
RUHİ BADEM
KADRİYE YURDADUR
CEYHUN EFE
NAMIK SARI

Yedek Liste
KAYA SONRAGELEN
ORHAN TÜRKKOLU
ERTAN TETİK
ALİ ŞEN
ZİKRİYE DEMİRKOL
NURİ ÖZCÜ
SALİH YILMAZ
HASAN KILINÇ
AHMET ERSÖZ
CAHİT PUTUŞOBA

Kontenjan
RAMAZAN KOCAÖZ

Ezine- İl Genel Meclis Üyeliği Adayları
HASAN HÜSEYİN AYTOP
BAHRİ UYSAL
İBRAHİM ZEKİ KUTVER

Yedek Liste
NURİ ANILIR
NAİL DİNÇKOL
ALİ NECDİ KEKLİKDERE

Geyikli Beldesi- Belediye Meclis Üyeliği Adayları
ŞERAFETTİN BOSTANCI
HİLAL ÇİMENTEPE
SALİH KARAÇAM
NAHİT ERDOĞAN
FAHRİ KARAMAN
HÜSEYİN BOZYEL
SAİM ÇELİK
ERDAL EROĞLU

Yedek Liste
ÜNAL YAVUZ
BİLAL BARITÇI
OSMAN BULUT
RESUL BARÇIN
KAMİL GENÇOĞLU
İSA KOÇ
ŞAKİR ALTUNBAŞ
SAİM ASLAN
SAVAŞ ASLAN

Kontenjan
MUSTAFA KIRVELİ

Gelibolu- Belediye Meclis Üyeliği Adayları
İBRAHİM ERDOĞAN
MUSTAFA ERYİĞİT
MEHMET EMİN ECE
HÜSEYİN TARIMAN
FUAT TEPEKÖYLÜ
BARIŞ BİLEN
AHMET ÇOKAY
BEHÇET KOZKIRAN
İLKAY UZUN
SÜLEYMAN KÜÇÜKELÇİ
MEHMET YALÇIN
SEÇKİN MANDACI
İBRAHİM SERİN

Yedek Liste
KEMAL ÖRENCİ
MEHMET OĞUR
SERKAN İMAL
İSMAİL GÜLFİDAN
SERDAR ERYILMAZ
KEMAL KALKANBAŞ
VOKLAN SAKLI
TANJU YILDIRIM
SERHAT SÜNBÜL
CENK ATSAY
MURAT AKAR
ŞULE UĞURAL
ERHAN LÜLE

Kontenjan
BERRİN GİRGİN
AZİZE AK

Gelibolu-İl Genel Meclis Üyeliği Adayları
İSMAİL EĞE
MURAT MERCAN
NECATİ TARIMAN

Yedek Liste
HÜSEYİN UĞURAL
İBRAHİM İLHAN ÖZDOĞAN
OSMAN KAYIŞOĞLU

Evreşe Beldesi- Belediye Meclis Üyeliği Adayları
REMZİ TÜRE
ALP ÇOLAK
SELAHATTİN ALTIN
EŞREF SERTKAYA
İBRAHİM GÜRSOY
YILDIRAY SAYIN
AHMET GAMSIZ
MEHMET GELİRGÜN

Yedek Liste
ÖZGÜR MALTEPE
ERSAN BABADAĞLI
ERDEM SAYAR
TURGAY BOZDOĞAN
HALİL İBRAHİM ÇANGAN
AHMET UZUNDİREK
ORHAN SEVİCİ
DENİZ SALKINA

Kontenjan
MURAT KURU

Kavakköy Beldesi- Belediye Meclis Üyeliği Adayları
FEDAİ BAŞARI
HÜSNÜ DERYA
RAHMİ KOÇ
FERDİ ŞEN
HIDIR YAZIT
NEDİM DOĞAN
ÖMER ÇİMEN
KADİR DAĞLAR

Yedek Liste
HASAN BAŞARI
YILMAZ COŞAR
OSMAN ÖZEL
CEMİL AYGÜN
İHSAN AKSOY

Kontenjan
HASANOT

Gökçeada- Belediye Meclis Üyeliği Adayları
TAHSİN GÜLSÜN
YUSUF KAHRAMAN
AYHAN KIRAÇ
İBRAHİM GÜVERCİN
KASIM BİLGİN
DAVUT KARAKUŞ
ÇELEBİ DEMİRAY
AHMET ÇEREZCİ

Yedek Liste
HAVVA KAYDEN
KEVSER ÜN
MELTEM USTA
CEVZAT AVCI
İSA ZORT
ERDEM ERDEN
ÖZGÜR ALTUNDAL
DURSUN FEHMİ UYGUN
VOLKAN YAZAR

Kontenjan
HARUN YILMAZ

Lapseki- Belediye Meclis Üyeliği Adayları
METİN YILMAZ
MEHMET SAĞLAM
SEVDA KILIÇ
HAKAN GENÇ
MUAMMER TEMEL
HALİL SARI
MEHMET ERKAN
MUHSİN ORHAN
SUZAN ALTAY
İBRAHİM AKTÜRK
Yedek Liste
MÜMİN GÜR
OGÜN DOĞAR
HÜSEYİN TİRİT
NURHAYAT KAYA
HÜDA DOSTAL
MELEK SARGIN
İSMAİL DOĞAN
ZAFER TEMEL
Kontenjan
MEHMET KEHYE

Lapseki- İl Genel Meclis Üyeliği Adayları
TAYFUN SEVİM
HASAN ENGİN
MUAMMER YAŞAR

Yedek Liste
HÜSEYİN DUMAN
FATİH GÜNAL
HÜSEYİN DALGIN

Çardak Beldesi- Belediye Meclis Üyeliği Adayları
SÜLEYMAN TEKÇE
ORHAN KAYGUSUZ
SÜLEYMAN GÖZSÜZ
ALİ ERİŞ
MUSTAFA SEPETÇİ
İSA GÜR
TAHSİN BAŞARAN
İSMAİL HAKKI TÜREDİ

Yedek Liste
NİLGÜN ÇALIŞKAN
HAŞİM YALÇINKAYA
ÜLFETTİN GÜN
HALİL KARA
HASAN DİLEK
BURAK MENTEŞ
AHMET AKTAN

Kontenjan
ÖZLEM AKANSU YILDIZ

Umurbey Beldesi- Belediye Meclis Üyeliği Adayları
RECEP TOSUNOĞLU
HAYRİ GÜNDOĞAN
MEHMET DİRİM
AHMET BAYRAM ÜZÜMCÜ
İSMAİL CAN
VOLKAN PEKŞEN
SÜLEYMAN ÇELİK
ŞÜKRÜ DÜMBEK
Yedek Liste
DAVUT BOZKURT
HAYRİ AYAN
YUSUF ODABAŞ
AHMET SAVAŞ
ÖMER GİRGİN
UYSAL KIRIK
RIDVAN TABAN
EMİN KULAVUZ

Kontenjan
ÖMER YILDIZ

Yenice- Belediye Meclis Üyeliği Adayları
İSMAİL ÖNEL
ALİ ŞEN
METİN SARI
HİLMİ ÖZTÜRK
ŞERİF ACAR
SELÇUK BAŞARAN
RECAİ KARADENİZ
MUHARREM BOZKURT
Yedek Liste
VEYSEL TURNA
FİKRİ YAVAŞ
EMİN AYAN
MEHMET EMİN YAMAN
TOLGA KOÇ
FATİH BAŞ
HASAN ATEŞ
HALİL APPAK
ALİ RIZA ŞAHİN

Kontenjan
CENGİZ ÖZKAN

Yenice-İl Genel Meclis Üyeliği Adayları
SALİH DURAN
AKİF KULAÇ
İBRAHİM POLAT
Yedek Liste
HASAN HÜSEYİN KAYMAK
MUSTAFA OVALI
AYHAN TEZCAN

Kalkım Beldesi- Belediye Meclis Üyeliği Adayları
SALİH ÇAKMAK
RESÜL ÖN
MUSTAFA KÜLÇÜR
TAHİR ÇANLI
İSMAİL DABAN
LATİF PINAR
MUSTAFA AVCI
NURİ AKÇAY

Yedek Liste
ABDURRAHİM KARAN
MEHMET GÖKAY
SÜLEYMAN ÖZEL
NURİ ŞEN
ERDAL YILDIZ
ALİ RIZA YILDIRIM
YAŞAR KILIÇ
RESUL AKDENİZ
İBRAHİM SARAÇ

Kontenjan
SALİH ÖZEL

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa