Sıkça Sorulan Sorular

Ezine Peynirimi Nasıl Saklamalıyım ?


Ezine Peyniriniz elinize ulaştığı saat itibari ile buzdolabının sebzelik gözünde +2°c , +4 °c  de saklamanız gerekmektedir.
Difriz ve dondurucuya koyduğunuz ürünlerde lor gibi dağılma ve çıkarttığınız ürün 2 gün içerisinde acımaya dönecektir.
oluşturulan şikayet raporlarında peynirin Balkonda , serin yerde , kilerde , dondurucu da saklandığını müşterilerimiz tarafından öğrenmiş bulunmaktayız. 
Bu hataları yapmamanız adına bu bilgilendirmeyi özelleikle belirtmek isteriz.

 

Ürünler gerçekten Ezineden mi  geliyor ve doğallar mı?
 

- Ürünlerimizin hepsi doğal ve kendi yöremizin ürünüdür. Bunun haricinde bulunan ürünler en çok istenilen ve tavsiye üzerine aktif edilen ürünlerdir.
Ürünlerimizin Çanakkaleye  ait olup tarım il müdürlüklerinden alınan üretici izin belgeleri mevcuttur ve üretici kayıt belgesi bulunmaktadır.
Oradan da gönül rahatlığı ile ürünlerimizin üretim yerlerini inceleyebilirsiniz.

 

Organik ürünler gerçekten organik mi? Nasıl anlayabilirim?

- Üzerinde organik yazan tüm ürünlerimiz organiktir. Hepsi sertifikalıdır. Sertifikalarını sitemizden inceleyip, bize bu konuda güvenebilirsiniz.
 

Ürünlerim kargoda kırılır mı? Kırılırsa ne yapmalıyım?

- Kırılabilecek olan ürünlerimizi köpüklü file ambalajlayarak gönderiyoruz. Kargo kaynaklı bir kırılma olursa eğer, kuryeye tutanak tutmanızı, fotoğraf çekmenizi ve bizimle iletişime geçmenizi rica ediyoruz.
 

Üye değilim, alışveriş yapabilir miyim?

- Üye olmadan  gönül rahatlığı ile alışverişinizi yapabilirsiniz.

Kredi kartı güvenliği konusunda endişeliyim?

- Endişe etmeniz çok normal. Fakat biz tüm detayları sizin için düşündük. Bu yüzden güvenlik sistemimizi geliştirdik. Alışveriş sırasında karşılıklı aktarılan bilgileri şifreleyen "256 bit SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D secure  ” kullanıyoruz ve bu sayede müşterilerimize güvenilir bir alışveriş imkanı sunuyoruz.